close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Często zadawane pytania

Masz wątpliwości? Tutaj rozwiązujemy je wszystkie
Jeśli napotkałeś jakiekolwiek problemy lub wątpliwości podczas składania zamówienia w Copykrea, nie martw się, rozwiążemy je tutaj, a jeśli nadal masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością je rozwiążemy.

Wątpliwości dotyczące druku i wykończenia

 • CZY ROBISZ WIĄZANIA?

  Oczywiście wykończenie spiralne jest najbardziej pożądane ze względu na dużą liczbę możliwości, jakie oferuje. Możesz wybrać kolor okładki, tylnej okładki i spirali z szerokiej gamy do 16 odcieni, które pozwalają na ponad 900 różnych kombinacji w celu uzyskania całkowicie spersonalizowanego efektu. Mamy również inne możliwości, takie jak grupowe wykańczanie (pojedyncze arkusze), zszywanie, laminowanie itp.

 • JAKIEJ JAKOŚCI SĄ WYDRUKI?

  W Copykrea zawsze używamy wysokiej jakości papieru i atramentów Premium, aby Twoje kopie miały możliwie najlepsze, ostre i profesjonalne wykończenie.

 • JAKIE OPCJE DRUKOWANIA MOGĘ WYBRAĆ?

  Po przesłaniu plików można wybrać rodzaj druku: rozmiar i typ papieru, druk dwustronny lub jednostronny, orientację, liczbę stron na arkuszu, liczbę kopii i wykończenie.

 • CZY DRUKOWANIE KAŻDEGO PLIKU ROZPOCZYNA SIĘ NA NOWEJ STRONIE?

  Tak, każdy plik lub dokument zaczyna być drukowany na nowej stronie.

 • CZY MOGĘ POŁĄCZYĆ KILKA PRAC?

  Oczywiście, zwiążemy twoją pracę, gdy do nas wyślesz.

 • CZY MOGĘ DRUKOWAĆ BEZ GRANIC?

  Nie jest możliwe drukowanie ze spadem lub bez marginesów.

 • JAKIEGO PAPIERU UŻYWASZ DO DRUKOWANIA?

  Zawsze używamy najwyższej jakości papieru z certyfikatami FSC i Ecolabel. Do naszych wydruków o gramaturze 80 i 100 g używamy papieru marki Navigator, a do wydruków o gramaturze 300 g używamy papieru marki ColorCopy.

 • JAKA JEST MINIMALNA LICZBA ARKUSZY, KTÓRE MOGĘ ZROBIĆ SPIRALNIE?

  Nie ma minimalnej liczby arkuszy do zszycia.

 • JAKA JEST MAKSYMALNA LICZBA ARKUSZY, KTÓRE MOGĘ ZROBIĆ SPIRALNIE?

  Maksymalna liczba arkuszy (nie stron) do oprawienia w jednym tomie wynosi 450-500. Dlatego należy pamiętać, że jeśli zgrupowane dokumenty przekroczą 450-500 arkuszy, oprawa zostanie podzielona na więcej niż jeden tom, zawsze starając się, aby były one jak najbardziej podobne i nie przecinały wydania na pół.

 • JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT SWOJEGO PLIKU, ABY UZYSKAĆ ​​NAJLEPSZE WRAŻENIE?

  W Copykrea nie edytujemy ani nie modyfikujemy Twoich dokumentów, więc dotrą one wydrukowane tak, jak je do nas wysłałeś. Oznacza to, że należy pozostawić margines bezpieczeństwa wolny od informacji o szerokości co najmniej 5 milimetrów, aby w przypadku zszycia otwory w spirali nie przebiły tekstu.

 • JAKA MAKSYMALNA LICZBA ARKUSZY, KTÓRE MOGĘ ZSZYĆ?

  Maksymalna liczba arkuszy (nie stron), które mogą być zszyte razem, wynosi 100. Dlatego należy pamiętać, że jeśli plik przekracza tę liczbę, nie będziemy w stanie wysłać ich zszytych razem. Jako wskazówkę, jeśli masz więcej dokumentów i chcesz, aby wszystkie zostały zszyte razem, możesz podzielić je na tematy po 100 arkuszy.

 • JAKI JEST MATERIAŁ I GRUBOŚĆ OKŁADEK UŻYWANYCH DO BINDOWANIA?

  Dostępne są trzy rodzaje pokryw: z PVC, polipropylenu i wytłaczanego kartonu. Przezroczysta pokrywa przednia wykonana jest z PVC i ma grubość 0,3 mm, a półprzezroczyste i kolorowe pokrywy przednie wykonane są z polipropylenu i mają grubość 0,45 mm. Tylne okładki wykonane są z tłoczonego kartonu o grubości 0,8 mm i polipropylenu o grubości 0,45 mm.

Wątpliwości dotyczące przesyłania plików do konfiguratora online

 • PRZESYŁAM PLIK, ALE NIE ŁADUJE SIĘ, ŁADOWAŁ SIĘ CAŁY CZAS:

  Prawdopodobnie za duży dla naszego systemu, który obsługuje tylko pliki do 100 MB. Ale nie martw się, wszystko ma rozwiązanie! Ponieważ możesz przesłać kilka plików w tej samej kolejności, zalecamy podzielenie ich w celu rozwiązania problemu. Rada? Podział plików na parzyste strony zapobiegnie drukowaniu pustych stron w trakcie zadania.

 • W JAKIM FORMACIE MUSZĘ PRZESŁAĆ DOKUMENTY?

  Musisz przesłać swoje pliki w formacie PDF. Jeśli masz je w innym formacie, możesz skorzystać z konwertera online.

 • Z JAKICH URZĄDZEŃ MOGĘ DRUKOWAĆ?

  Możesz przesłać nam swoje pliki z dowolnego urządzenia (telefonu komórkowego, tabletu lub komputera) z dostępem do Internetu.

 • JAKIE FORMATY DRUKU AKCEPTUJESZ W COPYKREA?

  Pliki można przesyłać na stronę tylko w formacie PDF, ale nie martw się, ponieważ jeśli masz je w innym formacie, możesz użyć konwertera online.

 • DLACZEGO WYSTĘPUJE BŁĄD PODCZAS PRZESYŁANIA PLIKU?

  Z pewnością plik, który próbujesz przesłać do Copykrea, jest większy niż 100 MB. Podziel go na wiele plików i spróbuj ponownie.

 • CZY DOKUMENTY ZOSTANĄ WYSŁANE, MOGĘ JĄ ZAMÓWIĆ?

  Tak, po przesłaniu możesz zmienić ich kolejność i ułożyć je według własnego uznania, używając ikony krzyżyka i przeciągając je w prawo lub w lewo. W ten sposób można łatwo wybrać ich układ.

 • CZY ISTNIEJE OGRANICZENIE ROZMIARU PRZESYŁANIA PLIKÓW?

  Tak, nasz konfigurator obsługuje tylko pliki do 100 MB. Dlatego jeśli Twój plik waży więcej, wystarczy podzielić go na kilka części, aby móc go przesłać.

 • CZY PRZESYŁANIE MOICH DOKUMENTÓW PRZEZ INTERNET JEST BEZPIECZNE?

  Oczywiście Copykrea jest całkowicie bezpieczną stroną, co gwarantuje certyfikat SSL (mała kłódka, która poprzedza adres internetowy, kiedy wchodzisz na stronę). Usługa jest dyskretna i niezawodna.

 • DLACZEGO WARTO KOPIOWAĆ ONLINE?

  Tworzenie kopii online jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze, zamawiasz je z domu i otrzymujesz tam, bez kolejek i komplikacji. Opcje są takie same jak w punkcie ksero: czarno-białe, kolorowe, zszyte, zszyte itp. Ponadto możesz przesyłać swoje pliki z dowolnego urządzenia: telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

 • JAK TRAKTOWANE SĄ MOJE PLIKI?

  Wszystkie pliki, które prześlesz nam do Copykrea do drukowania, będą traktowane z najwyższą poufnością. Tylko pracownicy naszego centrum produkcyjnego i obsługi klienta, w przypadku incydentu, będą mieli do niego dostęp.

  Pliki będą przechowywane przez 90 dni od daty wezwania do pracy, po czym zostaną zniszczone.

 • JAK ZAPISAĆ DOKUMENT, ABY MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE WYDRUK BĘDZIE ZAWIERAŁ WSZYSTKIE ZAWARTE W NIM ELEMENTY?

  Aby mieć pewność, że otrzymasz wydruk dokumentu w takiej formie, w jakiej widzisz go na ekranie, zalecamy zapisanie go i przesłanie do naszego konfiguratora online w formacie PDF/X. Format ten umożliwia prawidłowe zapisanie w dokumencie wszystkich adnotacji, czcionek, obrazów i innych elementów, z zachowaniem oryginalnego wyglądu wydruku. Należy jednak pamiętać, że niektóre elementy mogą być ustawione jako znaki niedrukowalne.

Wątpliwości dotyczące zarządzania i składania zamówień

 • CZY W CELU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA WYMAGANA JEST REJESTRACJA?

  Nie, rejestracja nie jest obowiązkowa do złożenia zamówienia, jednak zalecamy zarejestrowanie się, aby uzyskać wiele korzyści: będziesz mieć dostęp do historii swoich zamówień, nie będziesz musiał za każdym razem wypełniać wszystkich pól ponownie składasz nowe zamówienie, a otrzymasz ekskluzywne oferty i rabaty za bycie częścią naszej społeczności.

 • POPEŁNIŁEM BŁĄD SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE. CO MOGĘ ZROBIĆ?

  Skontaktuj się z nami jak najszybciej przez e-mail [email protected], a nasz zespół obsługi klienta znajdzie najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

 • JAK MOGĘ UZYSKAĆ ​​DOSTĘP DO MONITOROWANIA MOJEGO ZAMÓWIENIA?

  Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy zamówienie trafi do przygotowania, a drugą, gdy opuści nasze obiekty. Do tego ostatniego będzie dołączony numer śledzenia, dzięki czemu będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić jego status.

 • JAK OTRZYMAĆ FAKTURĘ ZA MOJE ZAMÓWIENIE?

  Podczas składania zamówienia "Zamówienie" oferuje możliwość zażądania faktury. Musisz po prostu wybrać tę opcję, aby otrzymać ją w wiadomości e-mail.

Wątpliwości dotyczące przesyłek i cen

 • ILE KOSZTUJE KAŻDA KOPIA?

  Każda czarno-biała kopia w formacie A4 i gramaturze 80 gramów kosztuje 0,18 zl za stronę. Chcesz to w kolorze? Przy tej samej charakterystyce (arkusz formatu A4 o gramaturze 80 gramów) iw kolorze każda strona kosztuje 0,33 zl. Jak widać, cena każdego wydruku zależy od wybranych funkcji drukowania.

 • CZY SĄ KOSZTY WYSYŁKI?

  Jeśli wartość Twojego zamówienia przekracza 300 zl, wysyłka jest całkowicie bezpłatna; w przeciwnym razie ma koszt 22,95 zl. Wszystkie zamówienia są starannie pakowane w pudełko lub tekturową kopertę, tak aby dotarły pod wskazany adres w idealnym stanie. W Copykrea współpracujemy również z firmami transportowymi takimi jak GLS, DPD, Zásilkovna lub DHL Express, które są absolutnie niezawodne, bardzo szybkie i docierają wszędzie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie "Warunki wysyłki" (patrz tutaj).

 • CZY ISTNIEJE MINIMALNE ZAMÓWIENIE?

  Nie, wykonaj tyle kopii, ile potrzebujesz, ani jednej więcej, ani jednej mniej. Koszty wysyłki wyniosą 22,95 zl, jeśli nie przekroczą 300 zl i całkowicie bezpłatnie, jeśli zamówienie przekroczy 300 zl.

 • KIEDY OTRZYMAM MOJE WYDRUKI?

  Ogólnie rzecz biorąc, zamówienie otrzymasz w ciągu 24h do 7 dni. Więcej szczegółowych informacji na temat czasu dostawy można znaleźć na naszej stronie „Metody produkcji i wysyłki” (patrz tutaj).

 • JAK OTRZYMAM MOJE KOPIE?

  Otrzymasz zamówienie z wybranym wykończeniem i wygodnie zapakowane w karton, tak aby dotarło do Ciebie w idealnym stanie. Dbamy o to, abyś nie poniósł żadnych szkód podczas przemieszczania.

 • GDZIE DOSTAWA?

  Wysyłamy Twoje zamówienie w dowolne miejsce w kraju, bez względu na to, jak daleko jesteś.

 • JAK MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z COPYKREA?

  Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego e-maila [email protected].

 • JAKICH METOD PŁATNOŚCI MOGĘ UŻYĆ?

  Płatności można dokonać kartą kredytową, debetową lub przez Paypal (Paypal oferuje swoim użytkownikom możliwość płatności w ratach). Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na naszej stronie "Metody płatności" (patrz tutaj).

 • CZY WYSYŁASZ POZA KRAJ?

  Tak, prowadzimy wysyłkę międzynarodową. Jednak każdy kraj ma własną domenę Copykrea do składania zamówień.