close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Metody płatności

W Copykrea można wybrać niemal dowolną metodę płatności.

W Copykrea mamy sześć różnych metod płatności, więc możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Nasza strona internetowa jest szyfrowana 256-bitowo, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas każdego z procesów płatności.

Karta kredytowa i debetowa

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe i debetowe Visa, Mastercard i American Express. W tym celu używana jest w pełni bezpieczna bankowa bramka płatności. Dane karty nigdy nie są przekazywane do Copykrea, więc nie jesteśmy odpowiedzialni za ich przechowywanie.

Poza szybkością i łatwością, wybór płatności kartą oznacza, że zakup jest przetwarzany natychmiast.

PayPal

W Copykrea można płacić za pomocą PayPal bez żadnych dodatkowych opłat. Podczas potwierdzania zakupu należy podać adres e-mail powiązany z kontem PayPal. Dane finansowe i osobowe są automatycznie szyfrowane podczas wysyłania wszelkich poufnych informacji na serwery PayPal.

Będziesz mógł odliczyć koszt zakupu za pomocą systemu odroczeń PayPal, ale zarządzając nim bezpośrednio z ich platformy. Oznacza to, że nie jest to coś, co zależy od naszej strony internetowej, ale PayPal będzie tym, który dokonuje płatności, a następnie pobiera za nią opłatę.

Google Pay

Będziesz mógł płacić za pomocą telefonu komórkowego, smartwatcha lub dowolnego innego urządzenia z Androidem z NFC, za pośrednictwem swojego konta Google. Pieniądze zostaną natychmiast przelane na konto bankowe. Zarówno korzystanie z usługi, jak i limit kwoty płatności określa bank.

Apple Pay

Ta metoda płatności jest dostępna tylko dla urządzeń Apple. Musisz wcześniej zarejestrować swoją kartę bankową w Apple Pay. Pieniądze zostaną natychmiast przelane na konto bankowe. Zarówno korzystanie z usługi, jak i limit kwoty płatności są określane przez bank.

BLIK

BLIKIEM możesz płacić szybko i bezpiecznie, używając kodu lub dodając nasz e-sklep do "Zapamiętaj sklep" w aplikacji. W obu przypadkach nie trzeba logować się do bankowości internetowej.

Przelewy24

Przelewy24 to agregator metod płatności, który umożliwia płacenie w ponad 165 bankach. Jeśli wybierzesz tę metodę, zostaniesz przekierowany do Przelewy24, aby wybrać bank i wprowadzić dane uwierzytelniające do konta. Po zakończeniu procesu autoryzacji zostaniesz powiadomiony, że płatność została zakończona.