close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


O nas

Tutaj, gdzie nas widzisz, byliśmy również tymi studentami, którzy spędzili tyle czasu na drukowaniu notatek, że przez resztę miesiąca jedli ryż z pomidorem. I właśnie z tego powodu, ponieważ płaciliśmy za kopie wykonane w jakikolwiek sposób w cenie trufli, istnieje Copykrea, wysokiej jakości usługa drukowania z najniższymi cenami na rynku.

W naszym warsztacie drukujemy, oprawiamy, pakujemy i wysyłamy dokumenty w dowolne miejsce. Bez kolejek i harmonogramów zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz będziesz mógł kontrolować nawet najmniejszy szczegół swojego zamówienia. Wysyłasz nam swoje pliki, mówisz nam, jak chcesz je mieć, a my dostarczymy je do Twojego domu.

Staraliśmy się opracować bardzo prosty konfigurator, do którego prześlesz swoje pliki i z którego wybierzesz grubość i rozmiar papieru, druk czarno-biały lub kolorowy, liczbę kopii dla każdego dokumentu, liczbę stron na arkusz, rodzaj oprawy, a nawet kolor pierścieni i okładek. Ty decydujesz, a wykwalifikowany personel Copykrea sprawia, że jest to możliwe.

Odpowiedzialne drukowanie

W Copykrea jesteśmy zaangażowani w odpowiedzialne drukowanie przy użyciu najnowszego sprzętu do druku atramentowego i laserowego, zrównoważonych atramentów i papieru premium z certyfikatami FSC i Ecolabel. W naszych wydrukach 80 i 100 g używamy papieru marki Navigator, a w naszych wydrukach 300 g używamy papieru marki ColorCopy, przy czym obie firmy zobowiązały się do neutralności pod względem emisji CO2. 

Nasze zaangażowanie społeczne

Współpracujemy z hiszpańską Fundacją Ronalda McDonalda® na rzecz dzieci, przekazując pamiętniki i notatniki drukowane w Copykrea na ich rynki charytatywne. 100% pieniędzy zebranych ze sprzedaży tych produktów jest przekazywane na rzecz Domu Ronalda McDonalda® w Madrycie. Dom ten oferuje pomoc i wsparcie rodzinom z ciężko chorymi dziećmi, które muszą podróżować, aby otrzymać leczenie. W Copykrea jesteśmy zaangażowani w uczynienie świata bardziej troskliwym i sprawiedliwym miejscem dla wszystkich.