close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Druk A3

Kopie w formacie A3 w najlepszej cenie

Banery, plakaty, fotografie... drukowanie w formacie A3 jest teraz łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek dzięki Copykrea. Powiedz nam tylko, jak chcesz, żebyśmy obsłużyli Twoje pliki, a my dostarczymy je do Twojego domu.

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie online w formacie A3

Chcesz przekształcić to piękne zdjęcie z twoich ostatnich wakacji w plakat? Chcesz zrobić baner na urodziny przyjaciela? Zdjęcia, plakaty, mapy, kalendarze... wiemy, że czasami rozmiar A4 to za mało, że niektóre rzeczy prezentują się lepiej, gdy mamy trochę więcej miejsca. Dlatego w Copykrea drukujemy pliki, które chcesz w formacie A3 z najwyższą jakością i najniższą ceną na rynku.

Chcesz swoje kopie A3 w kolorze czy w czerni i bieli? Na papierze o gramaturze 80 czy wolisz o grubości 100 gram? Dwustronnie czy jednostronnie? I ile stron na jednej stronie? Dajemy ci wszystkie opcje. Wystarczy przesłać swoje pliki w formacie PDF do naszego konfiguratora z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu (telefon, tablet, komputer) i wybrać, jak chcesz, żebyśmy wydrukowali twoje kopie w formacie A3.

Jeśli szukasz kserokopii w formacie A3, już ją masz. W Copykrea używamy najnowszych urządzeń do druku atramentowego, najlepszych tuszy i papieru Navigator z certyfikatem FSC i Ecolabel, dzięki czemu twoje wydruki A3 będą miały profesjonalne, ostre i intensywne wykończenie. Drukowanie w formacie A3 jest teraz łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek. Zamów je skąd chcesz i odbierz wygodnie i szybko, bez kolejek i oczekiwania. Na co jeszcze czekasz?

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.