close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Metody produkcji i wysyłki

Otrzymasz swoje kopie kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz, zobacz nasze metody produkcji.

Kiedy jesteś na wakacjach, szybkość nie jest ważna, ale kiedy wysyłasz nam swoje pliki do wydrukowania, musisz otrzymać swoje kopie w jak najkrótszym czasie. W Copykrea wiemy o tym, dlatego oprócz skrupulatnego dopieszczania całego procesu, aby Twoje dokumenty dotarły do Ciebie w idealnym stanie, obiecujemy zrobić to w najkrótszym możliwym czasie.

Metody produkcji

Aby zagwarantować czas dostawy Twoich dokumentów, w Copykrea pracujemy w oparciu o dwie metody produkcji: priorytetową i standardową.

priorytetowa metoda produkcji gwarantuje, że Twoje pliki będą jednymi z pierwszych, które trafią do naszego warsztatu, zapewniając tym samym szybszy czas dostawy. Zalecamy tę opcję, jeśli chcesz je otrzymać tak szybko, jak to możliwe.

Z kolei w przypadku standardowej metody produkcji Twoje dokumenty trafią do naszego warsztatu z niższym priorytetem, jeśli chodzi o drukowanie, gwarantując również dostawę we wskazanym terminie po zakończeniu zakupów. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli nie potrzebujesz pilnie otrzymać swoich kopii.

Możesz wybrać żądaną metodę produkcji podczas dokonywania zakupu i wskazać swój adres. Strona internetowa pokaże na ekranie finalizacji zakupu dostępne opcje produkcji, koszt i dokładny czas dostawy, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom przed potwierdzeniem zakupu.

Musisz wziąć pod uwagę, że priorytetowa metoda produkcji może zostać wyłączona i nie być opcją, jeśli nasycenie w naszym warsztacie jest tak wysokie, że nie możemy zagwarantować jakości i natychmiastowości usługi.

Przesyłki do Polski

Standardowe przesyłki do Polski są dostarczane w ciągu 4 do 7 dni roboczych i kosztują 22,95 zl. Jeśli zakup przekroczy kwotę 300 zl, koszty wysyłki będą bezpłatne.

Priorytetowa metoda produkcji gwarantuje dostawę w ciągu 1 do 3 dni roboczych (pod warunkiem potwierdzenia zakupu przed 15h) i wiąże się z dodatkowym kosztem 16,95 zl.

W przypadku tych przesyłek będziemy preferencyjnie korzystać z usług firmy kurierskiej GLS, DPD, Zásilkovna lub DHL Express.

Uwagi ogólne

Należy pamiętać, że różne promocje mogą poprawić ceny metod produkcji w odpowiednim czasie i dlatego nie są one tutaj odzwierciedlone. Ponadto podane tutaj czasy transportu mogą ulec określonym zmianom ze względu na nasycenie naszego centrum produkcyjnego lub firm transportowych. Dokładne i aktualne informacje na temat kosztów i spersonalizowanego czasu transportu wydruków znajdują się zawsze na stronie płatności (Koszyk).

Musisz jednak pamiętać, że w Copykrea mamy różne formy płatności i że w zależności od tego, którą wybierzesz, Twój zakup zostanie lub nie zostanie zatwierdzony w momencie jego dokonania, a zatem przekazany lub nie do naszego centrum produkcyjnego w celu jego uruchomienia, a następnie wysyłki. Dlatego też, jeśli wybierzesz przelew bankowy jako metodę płatności, Twoje pliki nie trafią do naszego centrum produkcyjnego, a zatem czas dostawy nie rozpocznie się, dopóki płatność nie zostanie odzwierciedlona i zatwierdzona na naszym koncie bankowym.

Firmy transportowe o preferencyjnym zastosowaniu wskazane na tej stronie dla przesyłek do różnych obszarów mogą być modyfikowane przez Copykrea w razie potrzeby.

Powinieneś również wziąć pod uwagę, że jeśli nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą z powodu anomalii, incydentów lub wątpliwości w Twoich plikach lub zamówieniach, termin dostawy zacznie się liczyć po rozwiązaniu wspomnianych kwestii z Tobą.

Copykrea nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku, gdy dostawa wyświetleń nie zostanie zrealizowana, ponieważ dane dostarczone przez użytkownika są fałszywe, niedokładne lub niekompletne.

Jeśli z przyczyn leżących po stronie klienta, a nie firmy transportowej lub Copykrea, zamówienie nie może zostać dostarczone pod wskazany adres, od Copykrea będziemy mieli do 30 dni na zwrotną wysyłkę.Zastrzegamy sobie prawo do ponownego naliczenia kosztów wysyłki, nawet jeśli były one bezpłatne dla klienta w momencie dokonywania zakupu. Użytkownik zawsze zostanie o tym powiadomiony.

Copykrea nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku, gdy dostawa kopii nie zostanie zrealizowana w przewidywanym terminie z powodu niekorzystnych czynników pogodowych, sytuacji ograniczenia mobilności przez władze lub w obszarach, które mogą ucierpieć w wyniku jakiegokolwiek rodzaju katastrofy.

Z Copykrea dołożymy wszelkich starań, aby firmy transportowe przestrzegały ustalonych terminów. Jednak w przypadku, gdy z przyczyn niezależnych od Copykrea nie zostaną one dotrzymane, w żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie, a zatem koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Dostawa zostanie uznana za zakończoną, gdy dowód dostawy zostanie podpisany w systemach firmy kurierskiej.

Wreszcie, z Copykrea nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne dodatkowe koszty wynikające z opłat celnych.