close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Druk A4

Kopie w formacie A4 w najlepszej cenie

Notatki, materiały szkoleniowe, scenariusze... Drukujemy wszystkie Twoje pliki w formacie A4 z profesjonalnymi wykończeniami o wysokiej jakości i najniższymi cenami na rynku.

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie online w formacie A4

Format A4 jest bez wątpienia najczęściej używanym formatem do drukowania różnego rodzaju dokumentów: notatki, materiały szkoleniowe, dokumenty oficjalne lub administracyjne, scenariusze, dokumenty zawodowe, itp. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że i Ty będziesz musiał kiedyś wydrukować coś w formacie A4. Co więc zrobić? Znaleźć kserokopię w formacie A4, która oferuje najniższe ceny, wysoką jakość i wszystkie udogodnienia. I w Copykrea (nie chwaląc się) spełniamy wszystkie te wymagania.

W Copykrea cena każdej kopii A4 w czerni i bieli wynosi 0,18 zl, a jeśli jest w kolorze, 0,33 zl. Zawsze używamy papieru premium Navigator z certyfikatem FSC i Ecolabel oraz najlepszych urządzeń do druku atramentowego, aby Twoje kopie w formacie A4 były ostre i klarowne. Ponadto, będziesz mógł całkowicie dostosować swoje wydruki i otrzymasz je szybko i wygodnie, gdziekolwiek chcesz, bez czekania, bez kolejek i bez marnowania czasu.

Prześlij swój plik lub pliki w formacie PDF do naszego konfiguratora, wybierz format A4 i gramaturę papieru (80 lub 100 gram), czy chcesz kopie w kolorze czy w czerni i bieli, dwustronnie czy jednostronnie, liczbę stron na jednej stronie, orientację (poziomo lub pionowo) oraz rodzaj wykończenia (zbiorcze, zszywane lub oprawiane). W przypadku wyboru oprawy spiralnej mamy szeroki wybór kolorów do spiral, okładek i okładek przednich. Wynik, oprócz profesjonalnego, będzie całkowicie wykonany według Twoich preferencji.

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.