close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Druk A5

Kopie w formacie A5 w najlepszej cenie

Od tworzenia własnego kalendarza po drukowanie notatek w rozmiarze kieszonkowym, w Copykrea drukujemy Twoje dokumenty w formacie A5 z najwyższą jakością i najniższą ceną na rynku. Sprawdź sam!

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie online w formacie A5.

Chcesz stworzyć własną książkę kucharską? Wydrukować ogłoszenie o prywatnych lekcjach? Zamienić swoje notatki w kieszonkową książeczkę? Zaprojektować własny kalendarz? Istnieje wiele powodów, aby drukować pliki w formacie A5, a niezależnie od Twojego powodu, w Copykrea tworzymy Twoje kopie w formacie A5 z profesjonalnym wykończeniem i najniższą ceną na rynku.

Jak to zrobić? To proste! Wystarczy przesłać swoje pliki do naszego konfiguratora w formacie PDF (jeśli masz je w innym formacie, można skorzystać z konwertera online) i wybrać spośród wielu opcji, które oferujemy, rozmiar A5.

Możesz również zdecydować, czy chcesz wydrukować je w kolorze czy w czerni i bieli, dwustronnie czy jednostronnie, w orientacji pionowej lub poziomej, oraz wybrać wykończenie (zbindowane, zszyte czy oprawione w spiralę). Jeśli zdecydujesz się na oprawę w spiralę, mamy szeroki wybór kolorów dla spiral, okładek i tyłów, aby całkowicie spersonalizować ostateczny efekt.

Jeśli szukasz najlepszej drukarni w formacie A5, już ją znalazłeś. W Copykrea korzystamy z najlepszych urządzeń drukujących i zawsze używamy papieru Navigator Premium z certyfikatem FSC i Ecolabel. Dodatkowo, nasi profesjonaliści osobiście sprawdzają każde zamówienie przed wysłaniem go z centrum produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość. Otrzymasz swoje kopie w formacie A5, gdziekolwiek chcesz, bez kolejek, bez oczekiwania i w doskonałym stanie. Potrzebujesz więcej powodów?

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.