close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Druk czarno biały

Drukowanie czarno-białe w najlepszej cenie

Dokumenty w czerni i bieli są bardziej ekonomiczne i idealne do podkreślania oraz dostosowywania według własnych preferencji. Oszczędzaj na drukowaniu w czerni i bieli w Copykrea, najtańszej kserokopii online na rynku.

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie online w czerni i bieli

Materiały na konkursy, notatki uniwersyteckie, wewnętrzne dokumenty pracy... Drukowanie w czerni i bieli to fantastyczna opcja, szczególnie dla dokumentów tekstowych. Kopie w czerni i bieli mają wiele zalet, są bardzo ekonomiczne i oferują doskonałe stosunek jakości do ceny, zużywają również mniej atramentu, co czyni je bardziej ekologicznymi.

Studenci najczęściej decydują się na kopie w czerni i bieli nie tylko ze względu na cenę - choć w Copykrea każdy wydruk w monochromii kosztuje tylko 0,18 zl - ale również dlatego, że dokumenty w czerni i bieli są idealne do podkreślania i dostosowywania według indywidualnych preferencji. Nie wszyscy uczymy się w ten sam sposób, a to, co dla jednej osoby może być kluczowe do podkreślenia jaskrawozielonym flamastrem, dla innej może być jedynie kolejnym punktem, który woli podkreślić pomarańczowym.

W Copykrea, najtańszej kserokopii w czerni i bieli na rynku, drukujemy i oprawiamy Twoje dokumenty z profesjonalną jakością i najlepszymi wykończeniami. Wystarczy przesłać swoje pliki PDF do naszego konfiguratora i wybrać drukowanie w czerni i bieli, rozmiar papieru i jego grubość, czy chcesz druk dwustronny czy jednostronny, liczbę stron na stronie oraz orientację. My wydrukujemy je jak najszybciej, abyś mógł otrzymać je wygodnie tam, gdzie chcesz. Oszczędzaj i korzystaj z drukowania w czerni i bieli w Copykrea.

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.