close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Drukowanie i bindowanie online

Oprawianie w różnych kolorach. Już od 0,18 zł

Drukuj i oprawiaj swoje dokumenty w Copykrea z najlepszym wykończeniem i najniższą ceną na rynku. Wybierz rodzaj druku i kolory oprawy, a my dostarczymy je do twojego domu.

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie i oprawianie dokumentów online

Drukuj i oprawiaj swoje programy nauczania, notatki i wszelkiego rodzaju dokumenty w Copykrea - drukarni z oprawą, która oferuje najniższą cenę i najwyższą jakość na rynku. Ty wybierasz, jak je chcesz, a my dostarczymy Ci wygodnie i szybko swoje kopie z oprawą, gdziekolwiek nam wskażesz. Brzmi dobrze, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko.

Drukowanie i oprawianie notatek i notek w formacie cyfrowym to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Dlaczego? Ponieważ wszyscy eksperci potwierdzają, że nauka na papierze jest bardziej komfortowa dla wzroku, bardziej produktywna i efektywna. Oprawa natomiast jest kluczowa dla zachowania dokumentów w dobrym stanie, ułatwia konsultację i zapobiega zgubieniu żadnej strony.

Jeśli martwisz się o cenę, w Copykrea gwarantujemy najniższe ceny na rynku, odpowiednie dla każdego portfela. Jeśli zaś martwisz się o środowisko naturalne, Copykrea stawia na zrównoważoność w swoich procesach i zawsze korzysta z papieru Navigator, jakości premium z certyfikatem FSC i Ecolabel. Ponadto, Navigator zobowiązuje się do neutralizacji CO2 i jest pionierem w projektach związanych z ochroną węgla.

Wystarczy przesłać swoje pliki w formacie PDF do naszego konfiguratora (jeśli masz je w innym formacie, można skorzystać z konwertera online) i wybrać, jak chcesz, aby zostały wykonane: rozmiar i gramatura papieru, w kolorze czy w czerni i bieli, dwustronnie czy jednostronnie, liczba stron na jedną stronę, orientacja i wykończenie. A to nie wszystko! Mamy spiralę, okładki i tylną stronę w szerokiej gamie kolorów, abyś mógł wybrać swoje ulubione połączenie. Zaczynamy?

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.