close icon
Witamy w Copykrea

Wykryliśmy, że przeglądasz z innej lokalizacji do tej, która odpowiada tej stronie. Nie mamy strony internetowej dla kraju, z którego nas odwiedzasz, ale mamy światową stronę internetową. Potwierdź, która strona chcesz odwiedzić.


Druk Kolor

Najlepsza cena za kolorowe kopie

Dokumenty w kolorze są bardziej atrakcyjne, przyciągające uwagę i bardziej zwracające uwagę. A co z ceną? Już nie jest to problem! Drukuj swoje kolorowe kopie w Copykrea po najniższej cenie na rynku.

Dlaczego warto wybrać Copykrea

Files icon

EKO-ODPOWIEDZIALNY

Używamy papieru Navigator, nie tylko ze względu na jego certyfikaty FSC i Ecolabel, firma jest również zaangażowana w neutralność pod względem emisji CO2 i jest pionierem w projektach ochrony przed emisją dwutlenku węgla.

 Color icon

Szybka wysyłka

Otrzymasz swoje wydruki, tak jak je zamówiłeś, gdziekolwiek chcesz w ciągu [[SHIPPING_TIME]], w zależności od wybranej metody produkcji (priorytetowej lub standardowej).

Paper icon

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie pliki są traktowane z najwyższą poufnością i niszczone w ciągu 90 dni od ich otrzymania. Nikt poza pracownikami naszego centrum nie ma do nich dostępu.

Rings colour icon

Najlepsze ceny

Mamy najniższe ceny na rynku: każda czarno-biała kopia w formacie A4 na 80-gramowym papierze kosztuje 0,18 zl; kosztuje 0,33 zl, jeśli chcesz mieć ją w kolorze o tych samych właściwościach.

Binding type icon

Jakość premium

Wszystkie wydruki są wykonywane na wysokiej jakości papierze Navigator przy użyciu najwyższej jakości atramentów, aby zapewnić absolutnie wyraźny i profesjonalny efekt.

Drukowanie w kolorze online

Nieważne, czy chodzi o tematykę konkursu na stanowisko czy ulotkę reklamową, dokumenty w kolorze są bardziej przyciągające uwagę, lepiej przyciągają uwagę i są znacznie bardziej atrakcyjne wizualnie. Dotychczas jedynym powodem drukowania ich w czerni i bieli była cena, ale teraz... bo w Copykrea możesz drukować w kolorze online za jedyne 0,33 zl za kopię! Czy kłamiemy? Nie jesteśmy tak okrutni.

Notatki, CV, karty dla dzieci, kalendarze... w Copykrea możesz drukować każdy dokument w kolorze z najwyższą ostrością i kontrastem. Żywe odcienie, profesjonalne wykończenie i najniższa cena na rynku, niepodważalne powody, by na zawsze zapomnieć o nudnych, czarno-białych wydrukach.

Dlaczego drukować kolorowe kopie? Nie wynaleźliśmy psychologii koloru, nauka udowodniła, że kolory generują odczucia i mogą ułatwić zapamiętywanie treści. Użycie różnych kolorów ułatwia również naszemu mózgowi rozróżnianie różnych części dokumentu, a oczywiście, jeśli mówimy o dokumentach profesjonalnych, drukowanie ich w kolorze jest niezbędne.

Copykrea to ksero w kolorze, które gwarantuje najniższą cenę na rynku. Prześlij swoje pliki PDF do naszego konfiguratora i wybierz, oprócz czerni i bieli oraz koloru, rozmiar papieru i gramaturę (A3, A4, A5, 80 gram lub 100 gram), czy chcesz druk dwustronny czy jednostronny, liczbę stron na stronie, orientację dokumentu i wykończenie (zszywane lub spiralowane) i otrzymasz swoje kolorowe kopie wygodnie w swoim domu w mgnieniu oka.

JAK DZIAŁA USŁUGA

Files icon

PRZEŚLIJ PLIK

Prześlij pliki w formacie PDF z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, klikając pole "Wybierz lub przeciągnij plik(i) tutaj".

Paper icon

WYBIERZ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Teraz wybierz rozmiar papieru, grubość, drukowanie czarno-białe lub kolorowe, drukowanie dwustronne lub jednostronne, liczbę stron na stronę, orientację dokumentu i wykończenie.

Rings colour icon

DRUKUJEMY ZAMÓWIENIE

Nasi pracownicy wydrukują pliki zgodnie z Twoimi instrukcjami i starannie je zapakują, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.

Binding type icon

Odbiór zamówienia w dowolnym miejscu

Wydruki otrzymasz wygodnie na wskazany adres w ciągu 24h do 7 dni, w zależności od wybranej metody produkcji.